Vážení hosté,
Rádi bychom Vás přivítali na stránkách "Hostince U Českého lva", nacházejícího se v krásném městě Žebráku přímo na náměstí. Náš hostinec, který se vyznačuje dvěma provozovnami v jedné budově je připraven Vám poskytnout veškeré služby k Vaší maximální spokojenosti.
V přízemí naleznete restauraci a v prvním patře kavárnu s hezkým výhledem na náměstí. Restaurace má dvě samostatně oddělené části, prostor kuřácký a nekuřácký. Kuřácká část má kapacitu 48 míst a nekuřácká 18 míst. Restaurace nabízí denně od 10.00 do 14.00 hotová jídla klasické české kuchyně. Od 14.00 se podávají minutková jídla. Pokud navštívíte Žebrák v odpoledních nebo večerních hodinách, dovolujeme si Vás pozvat do kavárny v prvním patře.
Kavárna, která má prostorný taneční parket, je vhodná jak k posezení s rodinou či přáteli, tak pro různé akce a významné příležitosti jako jsou např. svatby, promoce, rodinné oslavy, srazy, školení, předváděcí akce, firemní večírky apod. Po objednání je možné též v prostorách kavárny přijmout a obsloužit účastníky zájezdu. Pro tyto účely lze prostory kavárny variabilně upravit. Základní kapacita kavárny činí 65 míst, po přestavění a přidání stolů a židlí je možno kapacitu zvýšit až na 100 míst. V kavárně je též možné si vybrat z množství minutkových jídel, salátů a dalších pokrmů ve výborné kvalitě a dostupných cenových relací. Všichni budete uvítáni příjemným personálem, kterému na dobrém jménu podniku opravdu záleží a vždy se snaží vyjít hostům maximálně vstříc.
Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám budete rádi vracet. V případě Vaší spokojenosti budeme rádi, pokud nás doporučíte svým přátelům a známým.